Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Polimonie

2 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

81 410 zł1 163 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż dwie atrakcyjnie położone działki znajdujące się obok siebie w miejscowości Polimonie, gmina Rutka-Tartak, w samym sercu malowniczej Suwalszczyzny. Działka nr 201 pow. 1163 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Polimonie,podlaskie

990 000 zł74 m² 13 378,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 087 m²

Ta oferta to zaproszenie do wejścia w posiadanie prywatnego azylu, jakim jest całoroczny, energooszczędny dom w stylu nowoczesnej stodoły, na działce z własną linią brzegową Jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Polimonie

Polimonie,podlaskie

71 400 zł1 993 m² 35,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zapraszam do zakupu działki położonej w malowniczej miejscowości Polimonie. Wśród lasów i łąk znajduje się działka o powierzchni 1993m2. Z Warszawy można dotrzeć na miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Polimonie

Polimonie,podlaskie

89 400 zł2 913 m² 30,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zapraszam do zakupu działki położonej w malowniczej miejscowości Polimonie. Wśród lasów, łąk i jezior znajduje się działka o powierzchni 2913m2. Okolica jest cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Polimonie

Polimonie,podlaskie

53 400 zł1 812 m² 29,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zapraszam do zakupu działki położonej w malowniczej miejscowości Polimonie. Wśród lasów, łąk i jezior znajduje się działka o powierzchni 1812m2. Z Warszawy można dotrzeć na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona Polimonie

Polimonie,podlaskie

93 240 zł2 239 m² 41,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zapraszam do zakupu działki położonej w malowniczej miejscowości Polimonie. Wśród lasów i łąk znajduje się działka o powierzchni 2239m2 z dostępem do jeziora. Z Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Polimonie

Polimonie,podlaskie

640 000 zł5 333 m² 120,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania bajkowy dom nad jeziorem. Uwaga! Z tarasu można podziwiać zorze polarne! Dom mieści się w Polimoniach, niedaleko Suwałk. Nieruchomość składa się z dwóch działek.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij